Personal

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Nastasia Belc
Director general
nastasia.belc@bioresurse.ro
0745039655
Enuta Iorga
Director stiintific
Directia Cercetare - Inovare
enutai@yahoo.com
0756069058
Liana Dumitru
Director economic
Dep. Economico-Financiar
liana.dumitru@bioresurse.ro
0741003560
Florentina Jiduc
Contabil
Dep. Economico-Financiar
florentina.jiduc@bioresurse.ro
0748149339
Florentin Georgescu
Jurist
Dep. Juridic - Resurse Umane
florentin.georgescu@bioresurse.ro
0756069060
Alexandru Onica
Sef serviciu
Dep. Achizitii publice
alexandru.onica@bioresurse.ro
0742936205
George Neacsu
Tehnician
Dep. Achizitii publice
george.neacsu@bioresurse.ro
0741152272
Gina Pirvu
Asistent director
Dep. Administrativ
gina.constantinescu@bioresurse.ro
0741270639
Gabriela Mohan
Inginer cercetare
Centru informare tehnologica
gabriela.mohan@bioresurse.ro
0745602734
Stefan Florea
Web designer
Centru informare tehnologica
stefan.florea@warpfive.ro
0758012347
Sorin Iorga
Inginer cercetare
Dep. Marketing - Comercial
soriniorga@gmail.com
0743046536
Tatiana Onisei
Sef serviciu
SNPMAPS
tatianaonisei@yahoo.com
0756069050
Radu Stoianov
Sef compartiment
SNPMAPS - Comp. Notificari
radu.stoianov@yahoo.com
0212109128
Claudia Mosoiu
Sef compartiment
Dep. Dezvoltare Resurse Umane
claudia.mosoiu@bioresurse.ro
0741003561
Maria Sandric
Inginer cercetare
Dep. Dezvoltare Resurse Umane
maria.sandric@bioresurse.ro
0212109128
Valentin Ionescu
Director calitate
Managementul Calitatii
valentin.ionescu@bioresurse.ro
0316205833/119
Fulvia Manolache
Inginer cercetare
Laborator RMN
hfulvia@yahoo.com
0316205833/134
Marta Zachia
Sef laborator
Lab. Chimia Alimentului
marta.zachia@bioresurse.ro
0756069057
Elena Pruteanu
Inginer cercetare
Lab. Chimia Alimentului
pruteanu_elena_marilena@yahoo.com
0316205833/143
Alina Culetu
Sef laborator
Lab. Biochimie Coloidala
alinaculetu@gmail.com
0316205833/120
Livia Apostol
Inginer cercetare
Lab. Biochimie Coloidala
livia.apostol@bioresurse.ro
0316205833/120
Mioara Negoita
Sef laborator
Lab. Cromatografie
mioaranegoita@yahoo.com
0316205833/135
Luminita Catana
Sef Laborator
Lab. Nutritie Umana
lumi_catana@yahoo.co.uk
0741003562
Mariana Ionescu
Sef laborator
Lab. Ambalarea produselor alimentare
mariana.ionescu@bioresurse.ro
0756069053
Gabriel Mustatea
Inginer cercetare
Lab. Ambalarea produselor alimentare
gabi.mustatea@bioresurse.ro
0316205833/119
Valeria Gagiu
Sef laborator
Lab. Microbiologie - ELISA
valeria.gagiu@bioresurse.ro
0316205833/133
Crina Ioana Vatuiu
Sef colectiv microbiologie
Lab. Microbiologie - ELISA
ioana.vatuiu@bioresurse.ro
0316205833/132
Alina Dobre
Inginer cercetare
Lab. Microbiologie - ELISA
dobrealinaa@yahoo.com
0316205833/133
Irina Smeu
Inginer cercetare
Lab. Microbiologie - ELISA
smeu_irina@yahoo.com
0726242757
Lavinia Berca
Sef laborator
Lab. Biologie Moleculara
laviniamariana.berca@gmail.com
0756069055
Oana Niculae
Inginer cercetare
Lab. Biologie Moleculara
oana.niculae@bioresurse.ro
0756069051
Denisa Duta
Sef Laborator
Lab. Analize Senzoriale
denisa.duta@bioresurse.ro
0756069052
Adrian Nicolae
Sef statie pilot
Experimentari pilot - cereale si fainuri
adrian.nicolae@bioresurse.ro
0756069056
Monica Catana
Sef statie pilot
Experimentari pilot - legume si fructe
mona.catana@bioresurse.ro
0316205833/126
Tamara Mihociu
Sef statie pilot
Experimentari pilot - carne
tamaramihociu@yahoo.com
0743216741
Giuseppe Spadaro
Inginer cercetare
Experimentari pilot - carne
peppespar@yahoo.it
0316205833/118
Paul Apostu
Inginer cercetare
Experimentari pilot - carne
mihai.paul.apostu@gmail.com
0316205833/118
Adriana Macri
Inginer cercetare
Dep. Cercetari Interdisciplinare
adriana.macri@bioresurse.ro
0748030315
Ana Ghenea
Psiholog
Dep. Cercetari Interdisciplinare
ana.ghenea@bioresurse.ro
0316205833/131
Bogdan Dragancea
Inginer cercetare
Dep. Cercetari Interdisciplinare
bogdan.dragancea@bioresurse.ro;
0316205833/134
Florin Soptica
Inginer cercetare
Dep. Cercetari Interdisciplinare
florinsoptica@yahoo.com
0316205833/134